Yhteystiedot – Contact information

Pakkalan Palloseuran hallituksen ja toimijoiden yhteystiedot löydät täältä. Ota rohkeasti yhteyttä, jos sinulla herää kysymyksiä seurasta tai sen toiminnasta.

 

Löydät meidät pelailemasta täältä! 🙂

Hallitus

Pekka Front

puheenjohtaja - Chairman
pekka.front@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 500 3337

Pauli Ikonen

varapuheenjohtaja - Vice Chairman
pauli.ikonen@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 865 7088

Pia Kenttä

sihteeri - Secretary
pia.kentta@pakkalanpalloseura.fi
+ 358 50 311 0717

Olli Immonen

jäsen - Member of the Board
olli.immonen@pakkalanpalloseura.fi
+358 45 671 9028

Mika Niilo-Rämä

jäsen - Member of the Board
mika.niilo-rama@pakkalanpalloseura.fi
+358 45 211 3796

osoite - address

Pakkalan Palloseura ry

PL 71, 01511 Vantaa

y-tunnus

2073744-8

Hallituksen sähköposti: hallitus@pakkalanpalloseura.fi

Seuratyöntekijät

Seurakoordinaattori - Society coordinator

Risto Tikka
risto.tikka@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

Valmennus - Coaching

Olli Immonen
olli.immonen@pakkalanpalloseura.fi
+358 45 671 9028

Kentät ja olosuhteet - Fields and space reservations

Mika Niilo-Rämä
kentat@pakkalanpalloseura.fi
+358 45 211 3796

Pelipassit - Game passports


pelipassit@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 865 7088

Talous / laskutus / palkat - Economic / Invoicing / Wages

Risto Tikka
talous@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

Markkinointi / viestintä - Marketing / Communication

Pia Kenttä
pia.kentta@pakkalanpalloseura.fi
+ 358 50 311 0717

Järjestelmävastaava - System owner

Pauli Ikonen
pauli.ikonen@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 865 7088

Järjestelmät / työkalut - Systems / Implemetns


admin@pakkalanpalloseura.fi