Joukkueet

Alta löydät listan Pakkalan Palloseuran joukkueista.

Down below you will find a list of all the teams in Pakkalan palloseura.

Miehet Edustus (M1)

Yhteyshenkilö:

Mika Niilo-Rämä
mika.niilo-rama@pakkalanpalloseura.fi
0452113796




Miehet PPS Diablos Rojos

Yhteyshenkilö:

Iiro Siven
diablos_rojos@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 749 5477

Naiset 1 (N1)

Yhteyshenkilö:

Jutta Aapro
naiset.n1@pakkalanpalloseura.fi
0440403950

Naiset Voimanaiset (N2)

Yhteyshenkilö:

Henna Kemppainen
henna.kemppainen@pakkalanpalloseura.fi
040 506 7786

Pojat 2004

Yhteyshenkilö:

Tero Wallenius
p04@pakkalanpalloseura.fi
050 441 6398

Pojat 2005-06

Yhteyshenkilö:

Pia Kenttä
p0506@pakkalanpalloseura.fi
050 311 0717

Pojat 2007

Yhteyshenkilö:

Pauli Ikonen
pauli.ikonen@pakkalanpalloseura.fi
0408657088

Arto Haukka
arto.haukka@pakkalanpalloseura.fi
0504335169

Pojat 2008

Yhteyshenkilö:

Mikko Lehtikallio
p08@pakkalanpalloseura.fi
+358405178877

Pojat 2009

Yhteyshenkilö:

Johanna Ekestubbe
p09@pakkalanpalloseura.fi
040 545 0854

Olli Immonen
p09@pakkalanpalloseura.fi
045 671 9028

Pojat 2010

Yhteyshenkilö:

Marko Jakonen
marko.jakonen@pakkalanpalloseura.fi
040 6211819

Pekka Front
pekka.front@pakkalanpalloseura.fi
040 500 3337

Konsta Maikola
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi

Mika Moilanen
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi

Turo Aalto
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi




Pojat 2011

Yhteyshenkilö:

Pekka Front
pekka.front@pakkalanpalloseura.fi
0405003337

Risto Tikka
risto.tikka@pakkalanpalloseura.fi
0415438217

Pekka Front
pekka.front@pakkalanpalloseura.fi
0405003337

Pojat 2012

Yhteyshenkilö:

Risto Tikka
p12@pakkalanpalloseura.fi


p12@pakkalanpalloseura.fi

Risto Tikka
risto.tikka@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

Pojat B1&B2

Yhteyshenkilö:

Sebastian Selkälä
sebastian.selkala@pakkalanpalloseura.fi
050 362 8779

Tytöt 2003-04

Yhteyshenkilö:

Eeva Orenius
eeva.orenius@pakkalanpalloseura.fi
040 7656440

Tytöt 2009-10

Yhteyshenkilö:

Kristiina Takala
kristiina.takala@pakkalanpalloseura.fi
050 593 6617

Tytöt 2011-12

Yhteyshenkilö:

Pekka Front
pekka.front@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 5003 337

Tytöt B

Yhteyshenkilö:

Hannu Jokiranta
hannu.jokiranta@pakkalanpalloseura.fi
0400 308 677