Joukkueet

Alta löydät listan Pakkalan Palloseuran joukkueista.

Down below you will find a list of all the teams in Pakkalan palloseura.

Miehet Edustus (M1)

Yhteyshenkilö:

Tony Sandberg
tony.sandberg@pakkalanpalloseura.fi
0505245764

Miehet PPS Diablos Rojos

Yhteyshenkilö:

Iiro Siven
diablos_rojos@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 749 5477

Naiset

Yhteyshenkilö:

Janne Maikola
janne.maikola@pakkalanpalloseura.fi
040 351 4081

Pojat 2007

Yhteyshenkilö:

Pauli Ikonen
pauli.ikonen@pakkalanpalloseura.fi
0408657088

Arto Haukka
arto.haukka@pakkalanpalloseura.fi
0504335169

Pojat 2008

Yhteyshenkilö:

Mikko Lehtikallio
p08@pakkalanpalloseura.fi
+358405178877

Pojat 2009

Yhteyshenkilö:

Johanna Ekestubbe
p09@pakkalanpalloseura.fi
040 545 0854

Olli Immonen
p09@pakkalanpalloseura.fi
045 671 9028

Pojat 2010

Yhteyshenkilö:

Marko Jakonen
marko.jakonen@pakkalanpalloseura.fi
040 6211819

Pekka Front
pekka.front@pakkalanpalloseura.fi
040 500 3337

Turo Aalto
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi

Jasi Kuokkanen
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi

Otto Lehtonen


Lotta Maikola


Pojat 2011

Yhteyshenkilö:

Marko Jakonen
marko.jakonen@pakkalanpalloseura.fi
0406211819

Jani Pulkkinen
jani.pulkkinen@pakkalanpalloseura.fi

Teemu Pärssinen


Pekka Jokinen


Lotta Maikola


Pojat 2012

Yhteyshenkilö:

Petteri Ylimaa
p12@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 569 6015

Olli Immonen
p12@pakkalanpalloseura.fi
+358 45 671 9028

Pojat&Tytöt 2013

Yhteyshenkilö:

Reetta Lautiainen
p13@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 918 3199

Antti Ukkonen
p13@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 322 0925

Pojat&Tytöt 2014

Yhteyshenkilö:

Risto Tikka
pt14@pakkalanpalloseura.fi
+358415438217




PPS B-pojat

Yhteyshenkilö:

Tero Wallenius
p04@pakkalanpalloseura.fi
050 441 6398

Tytöt 2009-10

Yhteyshenkilö:

Salla Hakakoski
salla.hakakoski@pakkalanpalloseura.fi
0407766956

Voimanaiset

Yhteyshenkilö:

Henna Kemppainen
henna.kemppainen@pakkalanpalloseura.fi
040 506 7786