Joukkueet

Alta löydät listan Pakkalan Palloseuran joukkueista.

Down below you will find a list of all the teams in Pakkalan palloseura.

Miehet Edustus (M1)

Yhteyshenkilö:

Tony Sandberg
tony.sandberg@pakkalanpalloseura.fi
0505245764

Miehet PPS Diablos Rojos

Yhteyshenkilö:

Iiro Siven
diablos_rojos@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 749 5477

Naiset

Yhteyshenkilö:

Janne Maikola
janne.maikola@pakkalanpalloseura.fi
040 351 4081

Pojat 2007

Yhteyshenkilö:

Pauli Ikonen
pauli.ikonen@pakkalanpalloseura.fi
0408657088

Arto Haukka
arto.haukka@pakkalanpalloseura.fi
0504335169

Pojat 2008

Yhteyshenkilö:

Mikko Lehtikallio
p08@pakkalanpalloseura.fi
+358405178877

Pojat 2009

Yhteyshenkilö:

Johanna Ekestubbe
p09@pakkalanpalloseura.fi
040 545 0854

Pojat 2010

Yhteyshenkilö:

Marko Jakonen
marko.jakonen@pakkalanpalloseura.fi
040 6211819

Mikko Eskelinen
mikko.eskelinen@pakkalanpalloseura.fi

Pekka Front
pekka.front@pakkalanpalloseura.fi
040 500 3337

Turo Aalto
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi

Otto Lehtonen
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi

Olivia Takala
olivia.takala@pakkalanpalloseura.fi

Lotta Maikola
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi

Esa Hakala
esa.hakala@pakkalanpalloseura.fi

Mikael Salmi


Pojat 2011

Yhteyshenkilö:

Marko Jakonen
marko.jakonen@pakkalanpalloseura.fi
0406211819

Mikko Eskelinen
mikko.eskelinen@pakkalanpalloseura.fi

Pekka Jokinen
pekka.jokinen@pakkalanpalloseura.fi

Jani Pulkkinen
jani.pulkkinen@pakkalanpalloseura.fi

Teemu Pärssinen
teemu.parssinen@pakkalanpalloseura.fi

Antti Kivelä
antti.kivela@pakkalanpalloseura.fi

Lotta Maikola
lotta.maikola@pakkalanpalloseura.fi

Esa Hakala
esa.hakala@pakkalanpalloseura.fi

Mikael Salmi


Pojat 2012

Yhteyshenkilö:

Hannu Tikkanen
hannu.tikkanen@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 721 9193

Joonatan Portti
joonatan.portti@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 767 2127

Johanna Kozul


Pojat&Tytöt 2013

Yhteyshenkilö:

Reetta Sopanen
p13@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 918 3199

Pojat&Tytöt 2014

Yhteyshenkilö:

Risto Tikka
pt14@pakkalanpalloseura.fi
+358415438217

Neea Krogerus
pt14@pakkalanpalloseura.fi
+358452327437

PPS B-pojat

Yhteyshenkilö:

Tero Wallenius
p04@pakkalanpalloseura.fi
050 441 6398

Tytöt 2009-10

Yhteyshenkilö:

Mia Daaboul
mia.daaboul@pakkalanpalloseura.fi
0505663864

Voimanaiset

Yhteyshenkilö:

Marianne Renko
marianne.renko@pakkalanpalloseura.fi