Yhteystiedot – Contact information

Pakkalan Palloseuran hallituksen ja toimijoiden yhteystiedot löydät täältä. Ota rohkeasti yhteyttä, jos sinulla herää kysymyksiä seurasta tai sen toiminnasta.

 

Löydät meidät täältä!

Hallitus

Teemu Pärssinen

puheenjohtaja - chairman
teemu.parssinen@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 341 0350

Heikki Ahola

varapuheenjohtaja - vice-chairman
heikki.ahola@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 376 2783

Pekka Front

jäsen - member of the board
pekka.front@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 500 3337

Esa Hakala

jäsen - member of the board
esa.hakala@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 542 0042

Ilkka Krogerus

jäsen - member of the board
ilkka.krogerus@pakkalanpalloseura.fi
+358 45 126 1170

Jani Pulkkinen

sihteeri - secretary
jani.pulkkinen@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 330 2575

osoite - address

Pakkalan Palloseura ry

Tilkuntie 9 01520 Vantaa

y-tunnus

2073744-8

Hallituksen sähköposti: hallitus@pakkalanpalloseura.fi

Seuratyöntekijät

seurakoordinaattori - sport club coordinator

Risto Tikka
risto.tikka@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

valmennuspäällikkö - head of coaching

Mauricio Soto
mauricio.soto@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 163 0497

valmennus - coaching

Mauricio Soto
mauricio.soto@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 163 0497

kentät ja olosuhteet - fields and facilities reservations

Risto Tikka
kentat@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

pelipassit - football licence

Pauli Ikonen
pelipassit@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 865 7088

talous/laskutus/palkat-economics/invoicing/wages

Risto Tikka
talous@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

markkinointi-marketing

Esa Hakala
esa.hakala@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 542 0042

järjestelmävastaava-system owner

Pauli Ikonen
pauli.ikonen@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 865 7088

järjestelmät / työkalut-systems/implements


admin@pakkalanpalloseura.fi

viestintä/communication

Anne Kämäräinen