Yhteystiedot – Contact information

Pakkalan Palloseuran hallituksen ja toimijoiden yhteystiedot löydät täältä. Ota rohkeasti yhteyttä, jos sinulla herää kysymyksiä seurasta tai sen toiminnasta.

 

Löydät meidät täältä!

Hallitus

Pekka Front

puheenjohtaja - Chairman
pekka.front@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 500 3337

Pauli Ikonen

varapuheenjohtaja - Vice Chairman
pauli.ikonen@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 865 7088

Anne Kämäräinen

sihteeri - Secretary
anne.kamarainen@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 720 1905

Mikko Palmroth

jäsen - Member of the Board
mikko.palmroth@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 598 9595

Sami Rintala

jäsen - Member of the Board
sami.rintala@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 041 1860

Esa Hakala

jäsen - Member of the Board
esa.hakala@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 542 0042

osoite - address

Pakkalan Palloseura ry

Tilkuntie 9 01520 Vantaa

y-tunnus

2073744-8

Hallituksen sähköposti: hallitus@pakkalanpalloseura.fi

Seuratyöntekijät

Seurakoordinaattori - Society coordinator

Risto Tikka
risto.tikka@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

Valmennus - Coaching

Risto Tikka
risto.tikka@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

Kentät ja olosuhteet - Fields and space reservations

Risto Tikka
kentat@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

Pelipassit - Game passports


pelipassit@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 865 7088

Talous / laskutus / palkat - Economic / Invoicing / Wages

Risto Tikka
talous@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

Markkinointi - Marketing /

Esa Hakala
esa.hakala@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 542 0042

Järjestelmävastaava - System owner

Pauli Ikonen
pauli.ikonen@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 865 7088

Järjestelmät / työkalut - Systems / Implemetns


admin@pakkalanpalloseura.fi

viestintä / Communication

Anne Kämäräinen