Pakkalan Palloseura

Pakkalan Palloseura

Yhteystiedot – Contact

Pakkalan Palloseura Yhteystiedot

Pakkalan Palloseuran hallituksen ja toimijoiden yhteystiedot löydät täältä. Ota rohkeasti yhteyttä, jos sinulla herää kysymyksiä seurasta tai sen toiminnasta.

Hallitus

Teemu Pärssinen
puheenjohtaja – chairman
teemu.parssinen@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 341 0350

Heikki Ahola
varapuheenjohtaja – vice-chairman
heikki.ahola@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 376 2783

Sara Sainio-Laitinen
jäsen – member of the board
sara.sainio@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 900 3924

Jonne Salminen
jäsen – member of the board
jonne.salminen@pakkalanpalloseura.fi
+358 44 971 9410

Reetta Sopanen
jäsen – member of the board
reetta.sopanen@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 9183199

Jani Pulkkinen
sihteeri – secretary
jani.pulkkinen@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 330 2575

Hallituksen sähköposti: hallitus@pakkalanpalloseura.fi

järjestelmät / työkalut-systems/implements

admin@pakkalanpalloseura.fi

osoite – address
Pakkalan Palloseura ry

Tilkuntie 9 01520 Vantaa

y-tunnus
2073744-8

Seuratyöntekijät

seurakoordinaattori – sport club coordinator
Risto Tikka
risto.tikka@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

valmennuspäällikkö – head of coaching
Mauricio Soto
mauricio.soto@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 163 0497

valmennus – coaching
Mauricio Soto
mauricio.soto@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 163 0497

tyttöjalkapallon koordinaattori
Girls football coordinator

Maria Olin-Bolin
maria.olinbolin@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 594 3444

kentät ja olosuhteet – fields and facilities
Risto Tikka
kentat@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

pelipassit – football licence
Mauricio Soto
mauricio.soto@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 163 0497

talous/laskutus/palkat-economics/invoicing/wages
Risto Tikka
talous@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

markkinointi-marketing
Sara Sainio-Laitinen
markkinointi@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 900 3924

järjestelmävastaava-system owner
Teemu Pärssinen
teemu.parssinen@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 341 0350

viestintä/communication
Risto Tikka
risto.tikka@pakkalanpalloseura.fi
+358 41 543 8217

Vaasan
K City Market
Inter sport
Puma
Wandas Kitchen and Lounge
Makita
Festool
YPR