Tapahtuma­kalenteri 2021

 

 

Huhtikuu 2021

Toukokuu 2021

  • Ma 17.5. klo 17:00 Opel-liiga P12 taso 2, PPS Keltainen – JäPS Sininen C, Kartanonkoski nap TN
  • Ma 17.5. klo 18:00 T11 5v5, PPS/Musta – Gnistan/valkoinen, Kartanonkoski TN 5A
  • Ma 17.5. klo 18:30 P9, PPS/Musta – HJK/Töölö sin, Jokivarren TN ½ A
  • Ma 17.5. klo 19:00 P12 Nelonen, PPS/Punainen – I-HK/Valkoinen, Kartanonkoski TN ½ A
  • Ma 17.5. klo 19:15 P9, PPS/Musta – HJK/Munkka sin, Jokivarren TN ½ A
  • Ti 18.5.   klo 17:30 Opel-liiga T2013, PPS – TuPS Leijonat, Kartanonkoski iso TN
  • Ke 19.5. klo 18:00 Opel-liiga P13 taso 2, PPS Keltainen – JäPS Puhti, Kartanonkoski iso TN
  • Ke 19.5. klo 18:00 Opel-liiga P14 taso 2, PPS Keltainen – JäPS Mahti, Kartanonkoski nap TN
  • Ke 19.5. klo 18:00 Opel-liiga P14 taso 2, PPS Musta – HalkU, Kartanonkoski nap TN
  • La 22.5.  klo 12:00 P11K, PPS/Musta – I-HK/Sininen,  Kartanonkoski TN ½ A
  • Ma 24.5. klo 17:15 Opel-liiga P12 taso 2, PPS Keltainen – MU Sininen, Kartanonkoski nap TN
  • Ma 24.5. klo 17:15 Opel-liiga P12 taso 3, PPS Valkoinen – Haukat Oranssi, Kartanonkoski nap TN
  • Ma 24.5. klo 17:50 T12 Nelonen, PPS – VJS/Valkoinen, Kartanonkoski TN ½ A
  • Ma 24.5. klo 19:00 P13 Kolmonen, PPS/Musta – HJK/East sin, Kartanonkoski TN ½ B
  • Ti 25.5.   klo 17:30 Opel-liiga T2013, PPS – KoPSe Trombit, Kartanonkoski iso TN
  • Ti 25.5.   klo 18:30 T11 5v5, PPS/Musta – FC Kontu/Vihreä, Kartanonkoski nap TN ½ A
  • Ke 26.5. klo 17:20 P13 Vitonen, PPS/Valkoinen – LePa/keltainen, Kartanonkoski TN ½ B
  • Ke 26.5. klo 18:00 Opel-liiga P13 taso 1, PPS Musta – KP-75 Keltainen, Kartanonkoski iso TN
  • Ke 26.5. klo 18:00 Opel-liiga P13 taso 2, PPS Keltainen – JäPS Vauhti, Kartanonkoski iso TN
  • Ke 26.5. klo 18:00 Opel-liiga P14 taso 2, PPS Punainen – KP-75 Keltainen, Kartanonkoski nap TN
  • Ke 26.5. klo 19:30 P10, PPS/Musta – FCFJ, Kartanonkoski TN ½ B
  • To 27.5.  klo 18:50 P11, PPS/Punainen – Kasiysi/White, Kartanonkoski TN ½ A
  • To 27.5.  klo 18:50 P11, PPS/Valkoinen – HJK/East val, Kartanonkoski TN ½ B
  • Pe 28.5. klo 19:00 P10, PPS/Punainen – FC Viikingit/sininen 1, Kartanonkoski TN ½ B
  • Ma 31.5. klo 17:15 Opel-liiga P12 taso 1, PPS Punainen – JäPS Sininen A, Kartanonkoski nap TN
  • Ma 31.5. klo 17:50 T12 Nelonen, PPS – HAlku, Kartanonkoski TN ½ A
  • Ma 31.5. klo 18:30 P9, PPS/Musta – Gnistan/keltainen, Jokivarren TN ½ A
  • Ma 31.5. klo 19:00 P13 Vitonen, PPS/Valkoinen – VJS/valkoinen B, Kartanonkoski TN ½ B
  • Ma 31.5. klo 19:15 P9, PPS/Musta – PPJ/Eira sin, Jokivarren TN ½ A

Kesäkuu 2021

  • Ke 2.6. klo 18:00 Opel-liiga P13 taso 2, PPS Punainen – KelA Keltaiset, Kartanonkoski iso TN
  • Ke 2.6. klo 18:00 Opel-liiga P14 taso 2, PPS Punainen – SV Blå, Kartanonkoski nap TN
  • Ke 2.6. klo 18:00 Opel-liiga P14 taso 2, PPS Musta – FCFJ C, Kartanonkoski nap TN
  • To 3.6. klo 17:30 P14 Kakkonen, PPS/Musta – PK-35, Kartanonkoski iso TN
  • To 3.6. klo 20:00 P17 Nelonen, PPS/TiPS Yj – ToBK, Tikkurila iso TN
  • Pe 4.6. klo 17:30 Opel-liiga T2012 taso 1, PPS – SV T12 Gul, Kartanonkoski nap TN
  • Su 6.6. klo 11:00 P11, PPS/Punainen – FC Kontu/Sininen, Kartanonkoski TN ½ B
  • Su 6.6. klo 11:00 P11K, PPS/Musta – FC Viikingit/Punainen 1, Kartanonkoski TN ½ A
  • Su 6.6. klo 12:00 P10, PPS/Punainen – PuiU/Valkoinen, Kartanonkoski nap TN
  • Su 6.6. klo 12:20 P10, PPS/Musta – HJK/Arabia sin, Kartanonkoski TN ½ B
  • Su 6.6. klo 12:20 P11, PPS/Valkoinen – VJS/punainen T, Kartanonkoski TN ½ A
  • 7.-18.6. PPS kesäleiri, Kartanonkosken tekonurmet.
  • Ma 7.6. klo 17:15 Opel-liiga P12 taso 2, PPS Keltainen – TuPS Valkoinen, Kartanonkoski nap TN
  • Ma 7.6. klo 17:15 Opel-liiga P12 taso 3, PPS Valkoinen – KP-75 Keltainen, Kartanonkoski nap TN
  • Ke 9.6. klo 17:20 P13 Kolmonen, PPS/Musta – PK-35/Punainen, Kartanonkoski TN ½ B
  • Ke 9.6. klo 18:00 Opel-liiga P13 taso 1, PPS Musta – KoiPS Valkoinen, Kartanonkoski iso TN
  • Ke 9.6. klo 18:00 Opel-liiga P13 taso 2, PPS Keltainen – KoiPS Musta, Kartanonkoski iso TN
  • Ke 9.6. klo 18:00 Opel-liiga P14 taso 2, PPS Keltainen – TuPS Vihreä, Kartanonkoski nap TN
  • To 10.6. klo 17:30 P14 Kakkonen, PPS/Musta – HJK/East sin, Kartanonkoski TN
  • To 10.6. klo 18:50 P17 Nelonen, PPS/TiPS Yj – RiPS/Valkoinen, Kartanonkoski TN
  • Pe 11.6. klo 17:30 P9, PPS/Musta – Sibbo Vargarna, Jakomäki nap 2 TN 1
  • Pe 11.6. klo 18:30 P9, PPS/Musta – Sibbo Vargarna/gul, Jakomäki nap 2 TN 1
  • Ma 14.6. klo 17:15 Opel-liiga P12 taso 1, PPS Punainen – RaKe Sininen, Kartanonkoski nap TN
  • Ma 14.6. klo 17:30 Naiset Harraste Nelonen, PPS/Voimanaiset – TiPS/Akat, Jakomäki nap TN
  • Ma 14.6. klo 19:00 P12 Nelonen, PPS/Punainen – PK-35/Musta, Kartanonkoski TN ½ A
  • Ti 15.6.   klo 17:30 Opel-liiga T2013, PPS – KoPSe Salamat, Kartanonkoski iso TN
  • Ti 15.6.   klo 18:20 T12 Nelonen, PPS – PK-35/Punainen, Kartanonkoski nap TN
  • Ti 15.6.   klo 18:30 P15 8v8, PPS/Keltainen – Espoon Icehearts/EK, Kartanonkoski TN ½ A
  • Ke 16.6. klo 17:20 P13 Vitonen, PPS/Valkoinen – NJS/Keltainen, Kartanonkoski TN ½ B
  • Ke 16.6. klo 18:00 Opel-liiga P13 taso 1, PPS Musta – KP-75 Vihreä, Kartanonkoski iso TN
  • Ke 16.6. klo 18:00 Opel-liiga P13 taso 2, PPS Punainen – KoiPS Punainen, Kartanonkoski iso TN
  • Ke 16.6. klo 18:00 Opel-liiga P14 taso 2, PPS Punainen – HalkU, Kartanonkoski nap TN
  • Ke 16.6. klo 19:30 P11 K, PPS/Musta- JäPS, Kartanonkoski TN ½ B
  • To 17.6. klo 17:30 P14 Nelonen, PPS/Punainen – PK-35/Punainen, Kartanonkoski TN
  • To 17.6. klo 20:05 Miesten Vitonen, PPS – AskU, Kartanonkoski TN
  • Pe 18.6. klo 17:30 Opel-liiga T2012 taso 1, PPS – KoiPS T11-15 Sininen, Kartanonkoski nap TN
  • Pe 18.6. klo 19:00 P11, PPS/Valkoinen – MPS/Valkoinen, Kartanonkoski TN ½ B
  • La 19.6. klo 10:30 P12 Nelonen, PPS/Punainen – Ponnistus/valkoinen, Kartanonkoski TN ½ A
  • La 19.6. klo 12:00 P11, PPS/Punainen – HJK/East sin, Kartanonkoski TN ½ B
  • La 19.6. klo 13:20 P10, PPS/Punainen – HJK/Arabia kel, Kartanonkoski TN ½ B
  • La 19.6. klo 13:20 P10, PPS/Musta – GrIFK/Portugal, Kartanonkoski TN ½ A
  • Ma 21.6. klo 20:30 Miesten Kutonen, PPS/Diablos Rojos – TiPS/3, Kartanonkoski TN
  • Ma 21.6. klo 17:00 Opel-liiga P12 taso 2, PPS Keltainen – TiPS 4, Kartanonkoski nap TN
  • Ma 21.6. klo 17:15 Opel-liiga P12 taso 3, PPS Valkoinen – JäPS Valkoinen C, Kartanonkoski nap TN
  • Ti 22.6.   klo 18:20 T12 Nelonen, PPS – FC Kuusysi/sininen, Kartanonkoski nap TN
  • Ti 22.6.   klo 18:30 P15 8v8, PPS/Keltainen – FC Honka/Vihreä, Kartanonkoski TN ½ A
  • Ti 22.6.   klo 19:50 P17 Nelonen, PPS/TiPS Yj – Jäntevä, Kartanonkoski TN
  • Ke 23.6. klo 18:00 Opel-liiga P14 taso 2, PPS Keltainen – SV Gul, Kartanonkoski nap TN
  • Ke 23.6. klo 18:00 Opel-liiga P14 taso 2, PPS Musta – JäPS Puhti, Kartanonkoski nap TN
  • Ma 28.6. klo 17:15 Opel-liiga P12 taso 1, PPS Punainen – FCFJ West, Kartanonkoski nap TN
  • Ma 28.6. klo 17:15 Opel-liiga P12 taso 3, PPS Valkoinen – JoKi Punainen, Kartanonkoski nap TN
  • Ma 28.6. klo 18:00 T11 5v5, PPS/Musta – Gnistan/valkoinen, Kartanonkoski TN 5A
  • Ma 28.6. klo 20:30 Miesten Kutonen, PPS/Diablos Rojos – FC POHU/JäPa 2, Kartanonkoski TN
  • Ti 29.6.   klo 18:30 P14 Nelonen, PPS/Punainen – MPS/08, Kartanonkoski TN
  • Ke 30.6. klo 16:50 P12 Nelonen, PPS/Punainen – LPS/Vihreä, Kartanonkoski TN ½ A
  • Ke 30.6. klo 17:20 P13 Kolmonen, PPS/Musta – I-HK, Kartanonkoski TN ½ B
  • Ke 30.6. klo 18:00 Opel-liiga P13 taso 2, PPS Punainen – RaKe Vihreä, Kartanonkoski iso TN

Heinäkuu 2021

  • Ti 6.7.   klo 18:30 P14 Kakkonen, PPS/Musta – PPJ/oran, Kartanonkoski TN
  • Ke 7.7. klo 17:20 P13 Vitonen, PPS/Valkoinen – MPS/Musta, Kartanonkoski TN ½ B
  • To 8.7. klo 17:30 P15 8v8, PPS/Keltainen – Espoon Icehearts/EPL, Kartanonkoski TN ½ A
  • To 22.7. klo 20:05 Miesten Vitonen, PPS – KeiKa/Kotkat, Kartanonkoski TN
  • To 29.7. klo 20:05 Miesten Vitonen, PPS – JäPS/U23, Kartanonkoski TN

Elokuu 2021

  •       2.8. klo ?        Naiset Harraste Nelonen, PPS/Voimanaiset – FC Kontu/Idän Helmet,
  • Ma 2.8. klo 20:30 Miesten Kutonen, PPS/Diablos Rojos – KoPa, Kartanonkoski TN
  • To 5.8. klo 17:30 P14 Kakkonen, PPS/Musta – HPS/FC POHU Yj, Kartanonkoski TN
  •      9.8. klo ?        Naiset Harraste Nelonen, PPS/Voimanaiset – TuPS/Ladies Punainen,
  • Ma 16.8. klo 20:30 Miesten Kutonen, PPS/Diablos Rojos – FC Korso/U2, Kartanonkoski TN
  • TI  17.8. klo 16:00 – 20:30 PPS joukkue- ja yksilövalokuvaus
  • KE 18.8. klo 16:00 – 20:30 PPS joukkue- ja yksilövalokuvaus
  • TO 19.8. klo 16:00 – 20:30 PPS joukkue- ja yksilövalokuvaus
  • To 19.8. klo 17:30 P14 Kakkonen, PPS/Musta – MPS, Kartanonkoski TN
  • To 19.8. klo 20:05 Miesten Vitonen, PPS – HAlku, Kartanonkoski TN
  •     23.8. klo ?        Naiset Harraste Nelonen, PPS/Voimanaiset – FC Venus,

Syyskuu 2021

  • La 4.9. klo 10:00-14:00 YLÄSTÖ-PÄIVÄ Ylästön koululla, johon PPS osallistuu omalla aktiviteettipisteellään.
  •      6.9. klo ?        Naiset Harraste Nelonen, PPS/Voimanaiset – FC Nartut,

Lokakuu 2021

  • Ma-ti 18.-19.10. klo 9:30-14:00 PPS Syyslomaleiri, Kartanonkosken tekonurmet.

Marraskuu 2021

Joulukuu 2021