Yhteystiedot

Pakkalan Palloseuran hallituksen ja toimijoiden yhteystiedot löydät täältä. Ota rohkeasti yhteyttä, jos sinulla herää kysymyksiä seurasta tai sen toiminnasta.

Hallitus

Pekka Front

Puheenjohtaja
pekka.front@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 500 3337

Pauli Ikonen

Varapuheenjohtaja
pauli.ikonen@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 865 7088

Pia Kenttä

Sihteeri / Markkinointi ja viestintä
pia.kentta@pakkalanpalloseura.fi
+ 358 50 311 0717

Pia Annunen

Rahastonhoitaja / Talous
pia.annunen@pakkalanpalloseura.fi
+358 50 449 1002

Olli Immonen

Jäsen
olli.immonen@pakkalanpalloseura.fi
+358 45 671 9028

Mika Niilo-Rämä

Jäsen
mika.niilo-rama@pakkalanpalloseura.fi
+358 45 211 3796

Osoite:

Pakkalan Palloseura ry

PL71, 01511 Vantaa

Hallituksen sähköposti: hallitus@pakkalanpalloseura.fi

Seuratyöntekijät

Pelipassit

Pelipassit
pelipassit@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 865 7088

Jussi Kupsanen

Kentät ja olosuhteet
jussi.kupsanen@pakkalanpalloseura.fi
+ 358 40 726 8191

Johanna & Eeva

Talousasiat/laskutus/palkat
talous@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 865 7088

Pauli Ikonen

Järjestelmävastaava
pauli.ikonen@pakkalanpalloseura.fi
+ 358 40 865 7088

Markus Räipiö

Järjestelmät/työkalut
admin@pakkalanpalloseura.fi