Yhteystiedot

Pakkalan Palloseuran hallituksen ja toimijoiden yhteystiedot löydät täältä. Ota rohkeasti yhteyttä, jos sinulla herää kysymyksiä seurasta tai sen toiminnasta.

Hallitus

Ari Laakso

Puheenjohtaja
ari.laakso@pakkalanpalloseura.fi
040 503 0811

Joonas Perkonmäki

Varapuheenjohtaja / Pelitoiminta
joonas.perkonmaki@pakkalanpalloseura.fi
045 852 1592

Markku Vahtera

Sihteeri / Markkinointi ja viestintä
markku.vahtera@pakkalanpalloseura.fi
050 412 0961

Vesa Koponen

Jäsen / Harrastetoiminta
vesa.koponen@pakkalanpalloseura.fi
040 521 7463

Mikko Lehtikallio

Jäsen / Hankinnat
mikko.lehtikallio@pakkalanpalloseura.fi
040 517 8877

Osoite:

Pakkalan Palloseura ry

PL71, 01511 Vantaa

Hallituksen sähköposti: hallitus@pakkalanpalloseura.fi

Seuratyöntekijät

Pelipassit

Pelipassi asiat
pelipassit@pakkalanpalloseura.fi
040 865 7088

Jussi Kupsanen

Kentät ja olosuhteet
jussi.kupsanen@pakkalanpalloseura.fi
040 726 8191

Johanna&Eeva

Talousasiat/laskutus/palkat
talous@pakkalanpalloseura.fi

Pauli Ikonen

Järjestelmävastaava
pauli.ikonen@pakkalanpalloseura.fi
040 865 7088

Markus Räipiö

järjestelmät/työkalut
admin@pakkalanpalloseura.fi