Liity seuraan

Pakkalan Palloseurassa on mahdollista harrastaa jalkapalloa pelaajan omien toiveiden ja kykyjen mukaan. Seurassamme on 16 joukkuetta, joihin uudet pelaajat ovat tervetulleita. Jalkapallo on monipuolinen ja hauska liikuntamuoto, jonka parissa viihtyvät niin lapset kuin aikuiset.

In Pakkalan palloseura it is possible to train soccer according to every player’s wishes and abilities. New players are welcome in all of our 16 teams. Soccer is a versatile and fun form of exercise, that both children and adults enjoy.

Ota yhteyttä

Joukkueissamme on aina tilaa uusille pelaajille!

Jos olet kiinnostunut aloittamaan jalkapallon pelaamisen, ota yhteyttä suoraan joukkueen yhteyshenkilöön (joukkueenjohtaja). Joukkueet on jaettu ikäsarjoittain pelaajien syntymävuoden mukaan.

Miehet Edustus

Yhteyshenkilö:

Mika Niilo-Rämä
mixunr@gmail.com
0452113796




Naiset Edustus

Yhteyshenkilö:

Jutta Aapro
naiset.n1@pakkalanpalloseura.fi
0440403950

Naiset Voimanaiset

Yhteyshenkilö:

Henna Kemppainen
henna.kemppainen@kolumbus.fi
040 506 7786

P&T Kameleontit (erityisryhmä)

Yhteyshenkilö:

Pakkalan Palloseura ry
toimisto@pakkalanpalloseura.fi




Pojat 2004

Yhteyshenkilö:

Tero Wallenius
p04@pakkalanpalloseura.fi
050 441 6398

Pojat 2005-06

Yhteyshenkilö:

Pia Kenttä
p0506@pakkalanpalloseura.fi
050 311 0717

Terhi Viik
p0506@pakkalanpalloseura.fi
050 346 0913

Pojat 2007

Yhteyshenkilö:

Pauli Ikonen
pauli.ikonen@pakkalanpalloseura.fi
0408657088

Arto Haukka
arto.haukka@pakkalanpalloseura.fi
0504335169

Pojat 2008

Yhteyshenkilö:

Jarkko Lystimäki
jarkko.lystimaki@pakkalanpalloseura.fi
050 537 5806

Pojat 2009

Yhteyshenkilö:

Johanna Ekestubbe
p09@pakkalanpalloseura.fi
040 545 0854

Olli Immonen
p09@pakkalanpalloseura.fi
045 671 9028

Pojat 2010

Yhteyshenkilö:

Jessica Perttunen
jessica.perttunen@pakkalanpalloseura.fi
040 7755470

Pekka Front
pekka.front@pakkalanpalloseura.fi
040 500 3337

Konsta Maikola
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi

Mika Moilanen
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi

Turo Aalto
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi

Pojat 2011

Yhteyshenkilö:

Jussi Korpinen
jussi.korpinen@pakkalanpalloseura.fi
0407442977

Timo Pukki
timo.pukki@pakkalanpalloseura.fi
0405631198

Pojat B1&B2

Yhteyshenkilö:

Sebastian Selkälä
sebastian.selkala@pakkalanpalloseura.fi
050 362 8779

Tytöt 2003-04

Yhteyshenkilö:

Eeva Orenius
eeva.orenius@pakkalanpalloseura.fi
040 7656440

Tytöt 2009-10

Yhteyshenkilö:

Kristiina Takala
kristiina.takala@pakkalanpalloseura.fi
050 593 6617

Tytöt 2011

Yhteyshenkilö:

Jussi Korpinen
jussi.korpinen@pakkalanpalloseura.fi
0407442977

Timo Pukki
timo.pukki@pakkalanpalloseura.fi
0405631198

Tytöt B

Yhteyshenkilö:

Hannu Jokiranta
hannu.jokiranta@gmail.com
044 2545 743

Markku Vahtera
markku.vahtera@pakkalanpalloseura.fi
050 4120 961

Tytöt C15

Yhteyshenkilö:

Yhteydenotot TB joukkueen kautta


Hannu Jokiranta
hannu.jokiranta@gmail.com
044 2545 743

Markku Vahtera
markku.vahtera@pakkalanpalloseura.fi
050 4120 961