Liity seuraan

Pakkalan Palloseurassa on mahdollista harrastaa jalkapalloa pelaajan omien toiveiden ja kykyjen mukaan. Seurassamme on 16 joukkuetta, joihin uudet pelaajat ovat tervetulleita. Jalkapallo on monipuolinen ja hauska liikuntamuoto, jonka parissa viihtyvät niin lapset kuin aikuiset.

In Pakkalan palloseura it is possible to train soccer according to every player’s wishes and abilities. New players are welcome in all of our 16 teams. Soccer is a versatile and fun form of exercise, that both children and adults enjoy.

Ota yhteyttä

Joukkueissamme on aina tilaa uusille pelaajille!

Jos olet kiinnostunut aloittamaan jalkapallon pelaamisen, ota yhteyttä suoraan joukkueen yhteyshenkilöön (joukkueenjohtaja). Joukkueet on jaettu ikäsarjoittain pelaajien syntymävuoden mukaan.

Miehet Edustus (M1)

Yhteyshenkilö:

Mika Niilo-Rämä
mika.niilo-rama@pakkalanpalloseura.fi
0452113796




Miehet PPS Diablos Rojos

Yhteyshenkilö:

Iiro Siven
diablos_rojos@pakkalanpalloseura.fi
+358 40 749 5477

Naiset Edustus (N1)

Yhteyshenkilö:

Jutta Aapro
naiset.n1@pakkalanpalloseura.fi
0440403950

Naiset Voimanaiset (N2)

Yhteyshenkilö:

Henna Kemppainen
henna.kemppainen@pakkalanpalloseura.fi
040 506 7786

Pojat 2004

Yhteyshenkilö:

Tero Wallenius
p04@pakkalanpalloseura.fi
050 441 6398

Pojat 2005-06

Yhteyshenkilö:

Pia Kenttä
p0506@pakkalanpalloseura.fi
050 311 0717

Terhi Viik
p0506@pakkalanpalloseura.fi
050 346 0913

Pojat 2007

Yhteyshenkilö:

Pauli Ikonen
pauli.ikonen@pakkalanpalloseura.fi
0408657088

Arto Haukka
arto.haukka@pakkalanpalloseura.fi
0504335169

Pojat 2008

Yhteyshenkilö:

Jarkko Lystimäki
jarkko.lystimaki@pakkalanpalloseura.fi
050 537 5806

Pojat 2009

Yhteyshenkilö:

Johanna Ekestubbe
p09@pakkalanpalloseura.fi
040 545 0854

Olli Immonen
p09@pakkalanpalloseura.fi
045 671 9028

Pojat 2010

Yhteyshenkilö:

Elina Moilanen
elina.moilanen@pakkalanpalloseura.fi
040 1616240

Pekka Front
pekka.front@pakkalanpalloseura.fi
040 500 3337

Konsta Maikola
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi

Mika Moilanen
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi

Turo Aalto
p10.valmennus@pakkalanpalloseura.fi

Pojat B1&B2

Yhteyshenkilö:

Sebastian Selkälä
sebastian.selkala@pakkalanpalloseura.fi
050 362 8779

Pojat/Tytöt 2011

Yhteyshenkilö:

Pekka Front
pekka.front@pakkalanpalloseura.fi
0405003337

Risto Tikka
risto.tikka@pakkalanpalloseura.fi
0415438217

Timo Pukki
timo.pukki@pakkalanpalloseura.fi
0405631198

Pojat/Tytöt 2012

Yhteyshenkilö:

Pauli Ikonen
toimisto@pakkalanpalloseura.fi
0408657088

Pekka Front
toimisto@pakkalanpalloseura.fi
040 500 3337

Tytöt 2003-04

Yhteyshenkilö:

Eeva Orenius
eeva.orenius@pakkalanpalloseura.fi
040 7656440

Tytöt 2009-10

Yhteyshenkilö:

Kristiina Takala
kristiina.takala@pakkalanpalloseura.fi
050 593 6617

Tytöt B

Yhteyshenkilö:

Hannu Jokiranta
hannu.jokiranta@pakkalanpalloseura.fi
0400 308 677

Markku Vahtera
markku.vahtera@pakkalanpalloseura.fi
050 4120 961